Psikoteknik Belgesi

Güngören’de Psikoteknik ve Src Belgesi nasıl alabilirim?

Neden Güngören Psikoteknik ?

Neden Güngören Psikoteknik Merkezi diye sorar ve sebebini ararsak Güngören Psikoteknik Merkezi Güngören Ersa Src Eğitim Kurumunun şubesidir. Hitap ettiğimiz ticari araç sürücü portfoyü Src ve Psikoteknik belgesine beraber bulundurmak zorundadır. Günümüzde en büyük sorunlardan biri ise zaman problemidir. Güngören, Merter, Bağcılar, Zeytinburnu, Esenler, Bakırköy ve Bayrampaşa da ikamet eden ve çalışan sürücülerin ihtiyacı olan mesleki yeterlilik belgelerini beraber Güngören de vermekteyiz.

Eğitim kurumumuz ve Psikoteknik merkezimiz ilgili bakanlıklar tarafından belgelendirilmiş yetkili eğitim kurumlarıdır. Güngören ersa Src ve Psikoteknik Merkezi kurucusu Erkan ERGÜL’ün Ticari araç sürücülerinin mesleki yeterlilik eğitimi üzerine İstanbul Güngören ve Arnavutköy de kurulmuştur.

Src, Ody, Üdy belgesi eğitimlerimiz bölgenin ihtiyaçlarına göre hafta sonları yapılmaktadır. Güngören  bölgesindeki şirketlerin ve firmaların taleplerine göre hafta içi özel eğitim gruplarımızda mevcuttur.

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Src, Ody, Üdy belgesi vermeye yetkili tek kurum Güngören Ersa Src Eğitim Kurumudur. Misyonumuz en iyi şartları sunarak yüksek başarı oranı yakalamaktır.

Eğitim binamız öğrencilerimizin ders aralarında dinlenebilecekleri, ibadetlerini yapabilecekleri ve yorgunluk çaylarını içebilecekleri bölümlerimiz mevcuttur.

Alanında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belgelendirilmiş ve en az 5 yıl tecrübeye sahip olan eğitmenlerimiz, ders esnasında sürücü arkadaşlarımızın alışkanlıklarını ve hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak sürekli geliştirme çabası içerisindedirler. Eğitmenlerimizin bu çabası Güngören ersa Src Eğitim Kurumunun sürekli yüksek olan başarısının tek sebebidir. Ayrıca idari kadromuz ve müşteri temsilcilerimiz, kursiyerlerimizin beklentilerini belirler ve kendi tecrübeleri ile birleştirerek karşılıklı memnuniyetin en yüksek seviyede olmasına gayret ederler.

Mesleki yeterlilik eğitimleri ticari araç kullanıcıları için zorunlu olan bir belgedir. Psikoteknik belgesi ise ticari araç sürücülerinin yaptığı faaliyete ve çalışma alanlarına bakmaksızın bütün sürücülerin bulundurması zorunlu olan bir belgedir. Ticari araç sürücüsü olan arkadaşlarımızın sürücülük yaptığı sürece src ve psikoteknik belgeleri olmak zorundadır. Belgesi olmadan araç süren ticari sürücüler yakalanmaları durumunda src belgesi için ve psikoteknik belgesi için ayrı ayrı trafik para cezasına çarptırılırlar. Aynı zamanda şoförlük yapan sürücülerin ise çalıştıkları iş yerlerine ise yetki belgesi olmadan araç kullanılmasına izin verildiği için cezai işlem uygulanır. Sonuç olarak yetki belgesiz ticari araç kullanmak suçtur. Şoföre ve işverene beraber para cezası uygulanır.

SRC belgesi almak istediğinizde eğitimler ve sonucunda katılmanız gereken milli eğitim bakanlığı tarafından uygulanan bir sınav olduğunu bilmelisiniz. SRC kursuna kayıt yaptırmadan önce sürücülüğünü yapacağınız ticari taşıtın cinsine göre almanız gereken SRC belgesi türü hakkında kurumdan detaylı bilgi alabilirsiniz.  Src belgesi türüne göre eğitim süreleri farklılık göstermektedir, eğitim dönemleri belge türüne göre 36 saat ile 52 saat arasında değişiklik göstermektedir.

Güngören ve çevresinde SRC belgesi eğitimi verme ve psiko-teknik belgesi yetkisine sahip tek kurum Güngören Ersa SRC EĞİTİM KURUMU’dur. SRC- ODY- ÜDY belgesi eğitimlerinde siz değerli kursiyerlerimizin başaralı olmasını sağlayabilmek için pratik imkanlar sunmaktayız. Eğitimleriniz bittiğinde, sınava 2 gün kala eğitim kurumumuzda hızlandırılmış tekrar dersleri ve soru çözümleri yapmaktayız. Ücretsiz konu anlatımlı ders kitapları ve soru bankalarıyla eğitimlerimizi destekliyoruz. Ayrıca başarınızı daha kolay ve teknolojik yöntemlerle arttırmak için web sitemiz üzerinden testler ve videolar yayınlamaktayız.

Ticari araç kullanan sürücülerin kullandıkları taşıta uygun SRC belgesi ve psiko-teknik belgesi almaları gereklidir. Güngören köyiçi  merkez de  bulunan yetkili kurumumuzda ALKOL, DRİFT, AŞIRI HIZ, CEZA PUANI AŞIMI, PROFESYONEL SÜRÜCÜ PERİYODİK TANI alanlarında sürücülerimize psikoteknik belgesi hizmeti de sunmaktayız.

Sonuç olarak SRC belgesi almak istiyorsanız ve şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru adrestesiniz. Unutmayın ki eğitim kurumumuza  kayıt yaptırdığınız gün itibari ile mesleki yeterlilik belgesini almaya hak kazandığınız güne kadar biz sizinleyiz, başarınız başarımızdır.

Call Now ButtonTIKLA ARA
× Bize Yazın